Recenze TESLA

TESLA RoboStar W700 WiFi

TESLA RoboStar W700 WiFi

Ověřený zákazník DNO elektro Kamila

Přidáno: 28. března 2024

(naposledy upraveno 28. března 2024)

Zakoupeno v DNO elektro

Hodně špinavá okna jsem musela předmýt. Jinak jsem celkově spokojená.

TESLA TE‒343

TESLA AirCook Q20

Ověřený zákazník planeo.cz Jan

Přidáno: 27. března 2024

Zakoupeno v planeo.cz

fritovací hrnec je výborný na 2 porce .zatím jenom hranolky ale za 15 minut hotové a křupavé.Myslím,že je to moc kvalitní výrobek.

Ověřený zákazník planeo.cz Roman

Přidáno: 26. března 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Během těchto pár dní jsem v tomto Fritézu dělal jen batátové hranolky a pekl palačinky. Hranolky je potřeba každých pár minut promíchat, aby se nepřipálily. Můžete snadno otevřít zásuvku, natrhat hranolky a zasunout zásuvku zpět a zařízení bude stále fungovat. Sýrové palačinky byly skvělé. Pekl jsem je 4 minuty a byly křupavé. Samotné zařízení se mi líbí. Někdy je potřeba stisknout tlačítka několikrát, nebo se spíše musíte naučit, jak se jich správně dotýkat. Myslím, že to byl dobrý nákup a v budoucnu s ní nebudou žádné problémy

Anonym Anonym

Přidáno: 26. března 2024

Zboží jsem zakoupil v obchodě Datart jako registrovaný zákazník. K hodnocení musím uvést to, že vysavač vysává, ale dle mého názoru je to výrobek zdravotně rizikový. Po jeho prvním použití jsem okamžitě druhý den (přes noc do rána) onemocněl (ráno šílená bolest v krku, streptokok). Před několika týdny byl u nás vnuk, kterému byl pak identifikován streptokok. Takže po několika týdnech jsem si tímto vysavačem vysál a nadýchal se tohoto koka. Protože výfuk vzduchu tohoto zařízení je přímo pod váš nos (když držíte vysavač v ruce) a filtr s největší pravděpodobností není dostatečně účinný proti mikročásticím (nemá ani certifikaci HEPA). A dalším problémem je cyklonová technologie, kdy se při čištění nádobky na odpad musíte "hrabat" v tom, co bylo vysáto - a znovu ty mikroskopické částice dýcháte. Takže určitě nedoporučuji výrobek. Leda s plynovou maskou či naprosto těsným respirátorem.
Výrobek tohoto typu by měl mít naprosto dokonalý filtr výstupního vzduchu (protože si vzduch přímo sajete pod nos a dýcháte ho) a cyklonová technologie by měla být nahrazena sáčkem, který prostě hygienicky uzavřete a vyhodíte a dáte nový. Pak by to asi lidem nemělo přinášet zdravotní problémy.

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši recenzi ručního antibakteriálního vysavače TESLA LifeStar UV550. Mrzí nás, že Vaše zkušenost s produktem nebyla podle očekávání a že se domníváte, že použití vysavače mohlo mít vliv na Vaše zdraví.
Rádi bychom upřesnili několik důležitých informací o našem produktu:
UV-C lampa: Vysavač je vybaven výkonnou UV-C lampou, která je navržena tak, aby zničila až 99.9% bakterií, alergenů a roztočů, což přispívá k lepší hygieně Vašeho domova.
Filtrace: Ačkoli tento model není vybaven HEPA filtrem, používá pokročilou 6-stupňovou cyklónovou filtrační technologii. Dále je certifikován Britskou nadací pro alergie (Allergy UK), což zdůrazňuje jeho účinnost v boji proti alergenům.
Rozumíme Vašim obavám ohledně streptokokové infekce, ale je důležité poznamenat, že vývoj streptokokových infekcí trvá obvykle několik dní a není pravděpodobné, že by byl přímo spojen s použitím našeho vysavače.
Chceme Vás ujistit, že zdraví a bezpečnost našich zákazníků jsou pro nás prioritou. Všechny naše produkty jsou navrženy a testovány s ohledem na maximální bezpečnost a efektivitu.
Pokud máte další dotazy nebo obavy, nebo potřebujete asistenci s čištěním nebo údržbou Vašeho vysavače, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu.

Přidáno: 25. března 2024

(naposledy upraveno 25. března 2024)

kvalita a jednoduché nastavení

TESLA RoboStar iQ400 Plus

TESLA RoboStar iQ400 Plus

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Josef

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• slušná cena,zatím pracuje dobře
  • neznám

TESLA AirCook Q10

TESLA AirCook Q10

Ověřený zákazník TESLA Jarda

Zakoupeno v TESLA

• Dělá, co má na výbornou.

Zakoupeno v TESLA

• Předčil očekávání, vše OK !
TESLA AirCook & Grill QG800 WiFi

TESLA AirCook & Grill QG800 WiFi

Zakoupeno v TESLA

• univerzálnost ve srovnání s obdobnými výrobky
Tesla AirCook QB155 univerzální forma pro pečení AIRCKQB155UBP

Tesla AirCook QB155 univerzální forma pro pečení AIRCKQB155UBP

Zakoupeno v TESLA

• rozšiřuje možnosti využití fritézy
TESLA MediaBox XA400

TESLA MediaBox XA400

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

splnuje očekávaní

Přidáno: 24. března 2024

(naposledy upraveno 24. března 2024)

• Příjem signálu DVB-T2

Produkt bych doporučil všem co chtějí chytrou televizi za málo peněz.

René René

• ?
  • zlobí zapnutí

Box máme 3 měsíce a začíná zlobit. V noci vypnete ovladačem a druhý den odpoledne už nezapnete. Vypnutí/zapnutí je nastavené s TV a ta na to reaguje správně. Odpojíte od proudu na 10 vteřin, připojíte a zapnete. Druhý den to samé.

Dobrý den, René,
děkujeme Vám za recenzi přístroje TESLA MediaBox XT850 Android TV. Mrzí nás, že se setkáváte s problémy při zapínání zařízení, rádi bychom Vám nabídli několik kroků, jak tento problém můžete řešit.
Pro začátek, prosíme, ověřte kompatibilitu konektorů HDMI a funkci HDMI-CEC. HDMI-CEC umožňuje ovládat více zařízení přes jediný dálkový ovladač, ale je důležité, aby byla tato funkce správně aktivována jak na Vašem mediaboxu, tak i na televizoru. Zkuste mediabox zapojit k jinému televizoru s použitím jiného HDMI kabelu, aby se zjistilo, jestli problém přetrvává.
Pokud problém se zapínáním přetrvává, doporučujeme provést tovární reset mediaboxu a znovu nastavit funkci HDMI-CEC. Po resetu a nastavení zkuste postupně instalovat aplikace z obchodu Google Play, a po každé instalaci otestujte funkčnost zapínání. Tímto způsobem můžete zjistit, zda nějaká konkrétní aplikace nezpůsobuje problémy s HDMI-CEC.
Používejte prosím pouze oficiální aplikace z obchodu Google Play, abyste minimalizovali riziko softwarových konfliktů, které by mohly ovlivnit funkčnost zařízení.
Pokud problémy přetrvávají i po těchto krocích, neváhejte se na nás obrátit pro další technickou podporu.

Ověřený zákazník OKAY.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v OKAY.cz

Pracuje dle očekávání, dobře čistí, vysává i zbavuje roztočů.

TESLA TE-345

• Úspora energie
  • trochu neintuitivní ovládání
  • nelze do myčky
  • Neudělá vrstvené pokrmy

dostatečná kapacita pro oběd 2 dospělí a 2 děti, pro jednodušší jídla typu něco a příloha, zelenina se už musí dát bokem, jinak by to vystydlo

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za pozitivní recenzi duální horkovzdušné fritézy TESLA AirCook DualZone Q450 XXL. Vážíme si Vašich pochval i konstruktivních připomínek.
Ovládání: Chápeme, že může být ovládání na první pohled neintuitivní. Pracujeme na aktualizaci uživatelského manuálu, aby byly instrukce co nejjasnější a ovládání přístroje tak bylo pro každého co nejpříjemnější a nejsnazší. Vaše zpětná vazba je pro nás cenná a pomůže nám v dalším vývoji.
Umývání v myčce: Vyjímatelné díly určené pro styk s potravinami jsou sice vhodné do myčky, avšak pro zachování kvality a délku životnosti nepřilnavého povrchu doporučujeme přednostně ruční mytí.
Vrstvené pokrmy: Současný design košů byl optimalizován pro maximální efektivitu vaření a uniformní rozložení tepla. Rozumíme, že to může omezovat možnosti přípravy některých vrstvených pokrmů. Budeme hledat možnosti, jak tento aspekt v budoucnu zlepšit.
Jsme rádi, že TESLA AirCook DualZone Q450 XXL splňuje Vaše očekávání ohledně kapacity a umožňuje Vám připravit chutné obědy pro Vaši rodinu. Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete další pomoc, neváhejte se na nás obrátit.

TESLA AirCook & Grill QG600

TESLA AirCook & Grill QG600

Ověřený zákazník TESLA mist

Přidáno: 22. března 2024

Zakoupeno v TESLA

Zatím se seznamuji a velká spokojenost. Krom tedy trochu zmatečnho popisu obsluhy.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25