Recenze TESLA

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz tomasek66

Přidáno: 29. října 2023

(naposledy upraveno 7. listopadu 2023)

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• EPG je totální katastrofa

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za Vaši recenzi a zpětnou vazbu na set-top box TESLA TE-323. Mrzí nás, že Vaše zkušenost s naším produktem nebyla plně uspokojivá, zejména pokud jde o elektronický programový průvodce (EPG).
EPG závisí na informacích, které poskytuje vysílatel, a náš přístroj se snaží zobrazit tato data co nejpřesněji. Pokud můžete, prosíme Vás o zaslání podrobnějších informací a fotografií na e-mail [email protected], abychom mohli lépe pochopit, co je přesně problémem, a pracovat na jeho řešení.
Ještě jednou se omlouváme za případné nepříjemnosti a děkujeme Vám za Vaši trpělivost a spolupráci.
S přátelským pozdravem,

Ověřený zákazník TESLA Eva

Zakoupeno v TESLA

hrnec mám již 3 roky tento jsem koupila dětem k vánocům protože jsem s tímto výrobkem nadmíru spokojena

TESLA AirCook Q40

TESLA AirCook Q40

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• Snadné použití
  • Mnoho režimů
  • Vrchní plast projektoval asi inženýr ze základky ‍♂️ po jednom utření vlhčeným ubrouskem se hned objevily škrábance.

Reakce značky TESLA

velice si vážíme Vaší pozitivní recenze a jsme rádi, že jste s produktem TESLA AirCook Q40 spokojeni, zejména co se týká jeho snadného používání a množství dostupných režimů.
Vnímáme Váš komentář ohledně vrchního plastu, chtěli bychom se omluvit za nepříjemnosti. Naše produkty navrhujeme s důrazem na funkčnost a uživatelský komfort, a bereme na vědomí Vaši zpětnou vazbu týkající se odolnosti materiálů.
Abychom minimalizovali riziko vzniku škrábanců, doporučujeme pro čištění vnějších plastových částí používat měkký, vlhký hadřík a vyhnout se použití abrazivních čistících prostředků nebo drsných utěrek. Pokud máte jakékoliv další otázky týkající se údržby nebo používání fritézy, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom Vám pomohli.
Ještě jednou děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Váš názor je pro nás velmi důležitý a pomáhá nám neustále zlepšovat naše produkty a služby.

TESLA Sound EB20

TESLA Sound EB20

Přidáno: 28. října 2023

(naposledy upraveno 28. října 2023)

Zatím spokojenost

Zakoupeno v TESLA

Dělá to co má a navíc inteligentně.

Ověřený zákazník TESLA DD

• Rychlý start
  • Přehledné menu
  • Kvalitní obraz
  • HbbTV rychlé načítání ( teda pokud funguje )
  • Rychlé a jednoduché seřazení stanic
  • Zvuk po cca 45 sec poklesne a vrátí se zpět
  • HbbTV poměrně často nejde načíst
  • Doufám že to vyřeší třeba aktualizace

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za zakoupení našeho produktu TESLA HYbbRID TV TH210 a za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že oceňujete rychlý start, přehlednost menu a kvalitu obrazu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a chceme Vám pomoci vyřešit všechny problémy, které jste zmínili.
Co se týká problému se zvukem, který po cca 45 sekundách poklesne a poté se vrátí zpět, aktuálně nám toto chování žádní jiní zákazníci nenahlásili. Doporučujeme Vám zkontrolovat kvalitu signálu a v případě použití zesilovače také jeho napájení. Pomůže nám informace, zdali je problém na jednom nebo všech programech.
Pokud jde o HbbTV, může být problém v některých případech způsoben nedostatečnou rychlostí internetového připojení. Zkuste připojit set-top box přes ethernetový kabel místo Wi-Fi, aby se zvýšila stabilita a rychlost připojení.
Pokud i po provedení těchto úprav problémy přetrvávají, neváhejte nás kontaktovat na našem emailu ([email protected]) a přiložte krátké video. Tím nám umožníte problém lépe analyzovat a poskytnout Vám co nejrychleji možné řešení.
Děkujeme Vám za trpělivost a pochopení.

TESLA AirCook Q70 XXL

TESLA AirCook Q70 XXL

perfektní

Tesla 4FP21036.101

Tesla 4FP21036.101

Ověřený zákazník E-SVIT.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v E-SVIT.CZ

• snadná výměna za starší typ

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

Snadná instalace, přehledné ovládání

TESLA RoboStar iQ400/iQ400 Plus

TESLA RoboStar iQ400/iQ400 Plus

Ověřený zákazník TESLA Zdenda

Zakoupeno v TESLA

Byli jsme s něho nadšení jak dobře zametá a myje podlahu

Ověřený zákazník Spořílek.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v Spořílek.CZ

Vyzkoušíme až po vánocích. Ale má dobrou pověst.

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že jste produkt hodnotili 50 %, aniž byste jej vyzkoušeli. Nicméně oceňujeme, že jste se rozhodli dát nám šanci na základě dobré pověsti našeho produktu. Jsme přesvědčeni, že po vyzkoušení TESLA EliteCook K70 budete s výrobkem spokojeni a možná zvážíte aktualizaci Vašeho hodnocení. Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo potřebovali asistenci, neváhejte nás kontaktovat na adrese [email protected]. Těšíme se na Vaše další zkušenosti s naším produktem.

TESLA CoffeeMaster ES400

TESLA CoffeeMaster ES400

Ověřený zákazník Expert.cz Registrovaný uživatel

Zakoupeno v Expert.cz

• velmi skladný
  • časovač
  • nastavení hrubosti

Kávovar je velmi skladný a má jednoduché ovládání i pro starší osoby. Rodiče oceňují časovač, který večer nastaví a ráno při vstávání mají kávu hotovou.

Ověřený zákazník TESLA Stan

Zakoupeno v TESLA

Již jsem se vyjádřil, ale mohu upřímně napsat, že jsem zatím velmi spokojen.

TESLA AirCook Q55 XL

TESLA AirCook Q55 XL

Ověřený zákazník Alza.cz Margita

Zakoupeno v Alza.cz

Fritézu mám teprve pár dní, zkouším a zatím veliká spokojenost.

Ověřený zákazník GSM-Market.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v GSM-Market.cz

+ celkem tichý chod, pečlivě uklidí celý byt

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

• vysává i vytírá tak jak má
  • není příliš hlučný, jen při vysypávání koše
  • zvládne vysát velkou plochu na jedno nabití
  • máme ho teprve týden, zatím spokojenost
  • aplikaci se nám nepodařilo spárovat, což nevadí, protože funguje i bez ní. Ale mluví anglicky, nikoli česky. V základním nastavení bez aplikace jsem očekávala češtinu, vzhledem k inzerci vysavače s logem české vlajky.

Splnil mé očekávání co se týče výkonu vysavače.

Reakce značky TESLA

děkujeme za zpětnou vazbu. Vaše recenze je pro nás cenná a pomáhá nám zlepšovat naše produkty a služby. Mrzí nás, že se Vám nepodařilo spárovat aplikaci s Vaším vysavačem TESLA RoboStar iQ400 Plus. Pokud používáte 5 GHz síť, může to být příčinou problému. Doporučujeme kontaktovat nás na emailu [email protected], rádi Vám pomůžeme s nastavením. Pokud jde o jazyk aplikace, v základním nastavení je čeština. Budeme rádi, pokud nám poskytnete více informací, abychom Vám mohli lépe pomoci.

Ověřený zákazník TESLA Míla

Přidáno: 25. října 2023

Zakoupeno v TESLA

• Plní vše co jsem očekával,bez problému
  • Nevím

Zatím krátce používáno,nemohu posoudit,zatím vše ok.

TESLA MediaBox XA400

TESLA MediaBox XA400

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 25. října 2023

Zakoupeno v CZC.cz

• Funkce
  • Úložiště 8GB
  • Výrobek byl vadný, okamžitě jsem jej vrátil - asi smůla, prodává se již dlouho pod různými značkami po celém světě.
  • Poněkud krkolomné nastavování, i po spárování nelze využít klávesnici mobilního telefonu
  • Natvrdo zadrátované funkční klávesy (Netflix, Amazon Prime, YouTube), které nelze přeprogramovat

Dělá, co slibuje, ale jsou i levnější varianty, které za poloviční cenu dělají prakticky totéž. Lze je píchnout přímo do televizoru, takže nepotřebují napájecí ani propojovací kabel.

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za podělení se o zkušenosti s multimediálním centrem XA400. Vaše zpětná vazba poskytuje cenné informace, které nám pomáhají neustále zlepšovat naše služby a produkty.
Mrzí nás, že jste obdržel vadný výrobek. Neuvádíte, co přesně bylo na produktu vadného, abychom mohli sdělit více informací. Obecně má tento produkt velmi nízkou míru reklamací.
K nastavování a používání klávesnice na mobilním telefonu poskytujeme podrobný manuál, jenž je ke stažení na našem webu. Pro ovládání lze využít aplikaci Google Home, stačí být na stejném síti Wifi.
Rozumíme Vaší zpětné vazbě týkající se funkčních kláves na dálkovém ovladači. Věřte, že naše rozhodnutí o výběru těchto kláves bylo učiněno s cílem usnadnit a zrychlit přístup k oblíbeným službám pro většinu našich uživatelů. Snažíme se nabídnout co nejlepší zážitek ze sledování a ovládání našeho zařízení.
Cenovou konkurenci bereme v úvahu, ale naším hlavním cílem je nabídnout kvalitní a spolehlivý produkt, který splní očekávání našich zákazníků. Naše zařízení nabízí širokou škálu možností a funkcí, které věříme, že odůvodňují jeho cenu. I v naší nabídce je k dispozici přístroj, který má nižší výbavu a možnost zapojení přímo do TV.
V případě dotazů či přání se na nás neváhejte obrátit.

TESLA TPRCHRQC501BLK

TESLA TPRCHRQC501BLK

Ověřený zákazník TESLA Tomas

Přidáno: 24. října 2023

• Klasická nabíječka od českého výrobce Tesla
  • Zjistil jsem pozdě, že mají i verze 25W, toto je zbytečně pomalá nabíječka

Nabíječku mi doporučili, když jsem si kupoval jiné zboží, ale zapomněl jsem se podívat, že mají mnohem výkonější než je tato. Určitě bych si ji znovu nekoupil, ale koupil bych 25W verzi (i když tato šetří baterku v mobilu). Tato sice nabijí slušně, nehřeje se nijak, ale v dnešní době je zbytečně málo výkonná.

Dobrý den Tomáši,
děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení našeho produktu TESLA Power Charger QC50. Oceňujeme Vaši zpětnou vazbu. Tato nabíječka je vybavena jedním USB portem s výkonem 12 W, což je vhodné pro zařízení s odběrem do 2,4 A. Pokud byste potřeboval vyšší výkon či více konektorů, doporučujeme Vám náš model TESLA Power Charger T220, který umožňuje rychlonabíjení a je vybaven dvěma konektory USB-A a USB-C.
Pokud budete potřebovat další informace nebo pomoc, neváhejte nás kontaktovat na [email protected].

TESLA MediaBox XG500

TESLA MediaBox XG500

Ověřený zákazník TESLA Tomas

Přidáno: 24. října 2023

Zakoupeno v TESLA

• Intuitivní nastavení, spousta funkcí, velmi svižný systém
  • Z hloupé TV nebo monitoru udělá novou smart TV
  • Netflix, O2 TV, Spotify, HBO GO
  • Bluetooth ovladač
  • Český výrobce co navazuje na tradici Tesly
  • Dobrý a rychlý support
  • Jen zrcadlení z mobilu se trochu seká (resp. má málo snímků a obraz není moc plynulý, občas se na okamžik zasekne)

Box mě velmi mile překvapil, nastavit šel snadno a má vše co potřebuji. Chtěli jsme jej ke staré TV, aby šla ovládat z mobilu a měla aplikace, které potřebujeme a když pojedeme na cesty jsme si nemuseli brát notebook, ale něco malého, kde si pustíme co potřebujeme i v hotelu. Mám vyzkoušený Netlix a kvalita filmů je výborná, totéž O2 TV (je to určitě výhodnější než kupovat box od O2), hudba na Spotify taky super. Jediné co bych vytknul je zrcadlení z mobilu (mám Samsung Galaxy S21, tj. poměrně výkonný smartphone), tam když pustím video tak vidím nízkou kvalitu, málo snímků a obraz se občas na okamžik zasekne. Budu ještě testovat router jestli není problém ve wifi (tj. přenos mezi routerem a smartphonem), ale asi to bude vlastnost boxu. Na Smart TV od LG mi to zrcadlení jede lépe. Jinak je to skvělý box za ty peníze, když vezmu jaké šunty jako set top boxy se prodávají za 1000Kč, tak toto je za sice dvojnásobek peněz úplně jiná dimenze :)

Dobrý den Tomáši,
děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení a zpětnou vazbu na náš produkt TESLA MediaBox XG500. Jsme rádi, že jste spokojen s jeho funkcemi a podporou, kterou jste od nás obdržel.
Co se týče problému se zrcadlením z mobilního telefonu, doporučujeme, abyste připojil přístroj přes kabel LAN nebo přes síť 5 GHz, a telefon také připojil k routeru přes síť 5 GHz. Při použití sítě 2,4 GHz nebo mesh sítě mohou vznikat prodlevy, což by mohlo být příčinou problému, který jste zaznamenal​​.
Pokud budete potřebovat další pomoc, neváhejte nás kontaktovat na [email protected].

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]