Recenze TESLA

TESLA PowerStar GT400

TESLA PowerStar GT400

Ověřený zákazník TESLA Petr

Zakoupeno v TESLA

• kombinace mopu a vysavače
  • díky hmotnosti by mohl patřit k nářadí pro vzpěrače
  • přílišná váha

Výborný nápad spojení vysavače s parním mopem. Jen by měl být lehčí. Myslím si, že není vhodný do rukou něžných žen. Leda snad pro kulturistky k posilování.

Dobrý den, Petře,
děkujeme za Vaši recenzi bezsáčkového tyčového vysavače a parního mopu TESLA PowerStar GT400.
Chápeme Vaši připomínku ohledně hmotnosti přístroje. Vždy se snažíme najít správnou rovnováhu mezi výkonem a použitelností, a hmotnost je často nezbytný kompromis pro zařízení, které kombinuje dva silné čisticí mechanismy do jednoho robustního zařízení.
Přesto bereme Vaše připomínky velmi vážně a věnujeme pozornost každé zpětné vazbě, abychom mohli naše produkty neustále zlepšovat. Vaše konkrétní poznámky ohledně váhy zařízení předáme našemu produktovému týmu k přezkoumání a zvážení při budoucích vylepšeních.
Pokud máte další nápady nebo potřebujete pomoc při používání vašeho vysavače, neváhejte se na nás obrátit.

TESLA ThermoCook TMX3000

TESLA ThermoCook TMX3000

Zakoupeno v TESLA

• Smažení, vaření, mixování v jednom přístroji
TESLA RoboStar iQ700

TESLA RoboStar iQ700

• Šikovný pomocník
TESLA DAB65

TESLA DAB65

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

• Zakoupeno na eshop.tesla-electronics.eu
  • ZAKOUPENÉ DAB RADIO TESLA DAB65 je v celku fajn, funkce jsou dostačující. Ale musel jsem udělat hned několik úprav i za cenu ztráty záruky. (Neřeším je to spotřební zboží).
  • 1 úprava je vestavěná slabá baterie 1800mah.Zjistil jsem že v radiu jsou dva sloty ale obsazen byl jen jeden. Takže instalovány 2 kvalitní značkové baterie 2x3400mah, výsledná kapacita je nyní 6800mah,výdrž na plnou hlasitost 19,5 hodiny!.Další problém je se samovybijením přijímače, když je vypnutý. Dokáže se vybít za 5 dní bez používání (toto bylo již v originále bez úpravy). Toto jsem vyřešil instalováním přídavného vypínače, který odpojuje napájení od baterií k desce. Vyřešeno. Dál mě překvapila špatná kvalita napájených drátů od antény a reproduktoru, buď to drželo na chlupu, nebo náznak studeného spoje, jako by to tam pájel nějaký malý číňan po škole. Reproduktor rezonoval při vyšší hlasitosti, vyřešil lak na nehty od dcery. Jinak celkově hodnotím tento produkt jako použitelný.

Jinak celkově hodnotím po úpravách tento produkt jako použitelný.

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši recenzi rádia TESLA Sound DAB65 a oceňujeme, že jste se rozhodl sdílet své zkušenosti s námi i s ostatními zákazníky. Jsme rádi, že jste si rádio zakoupil na našem e-shopu, ale mrzí nás, že jste narazil na několik problémů, které vyžadovaly úpravy.
Chápeme, že jste cítil potřebu provést změny pro zlepšení funkčnosti rádia, včetně instalace silnějších baterií a přídavného vypínače. Nicméně, musíme zdůraznit, že jakékoli úpravy zařízení provedené bez souhlasu výrobce mohou vést ke ztrátě záruky. Všechny naše produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly optimální výkon bez potřeby úprav, a veškeré problémy by měly být řešeny prostřednictvím našeho zákaznického servisu.
Nová série rádií TESLA Sound DAB65 již obsahuje upgradovanou kapacitu baterie na 4000 mAh, což zvýší celkovou výdrž rádia.
Váše postřehy ohledně kvality předáváme na naše produktové oddělení k přezkoumání.
Pokud máte další komentáře nebo potřebujete asistenci, neváhejte se obrátit na naše zákaznické centrum.

Ověřený zákazník Alza.cz Honza

Zakoupeno v Alza.cz

Produkt byl dodán kompletní a spolehlivě plní svoji funkci. Od vybalení až po instalaci se nevyskytl žádný problém. Menu je srozumitelné a programy se podařilo velice rychle nainstalovat. Trochu mi tam vadí, že musím při každém zapnutí do sítě (ne z pohotovostního režimu) zadávat pin dětské pojistky. Produkt jsem si vybral proto, že výkon - cena se jeví velice příznivě.

Dobrý den, Honzo,
děkujeme za Vaši kladnou recenzi na satelitní přijímač TESLA TE-3000. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a vaše pozitivní zpětná vazba nás velmi těší.
Co se týče nutnosti zadávání PINu dětské pojistky při každém zapnutí z úplného vypnutí, tento bezpečnostní prvek je navržen s cílem ochránit děti před nevhodným obsahem. Máte však možnost nastavení tohoto bezpečnostního prvku podle svých potřeb. Pro přístup do menu dětské pojistky je obvykle potřeba zadat PIN, který je na obalu dekódovací karty. Standardní PIN je obvykle 0000, ale pro určité karty může být nastaven jinak, například pro freeSAT karty je to 1234.
Pro nastavení nebo změnu PINu můžete vstoupit do nastavení vašeho přijímače a podle pokynů na obrazovce změnit nastavení dětské pojistky tak, aby se PIN nemusel zadávat při každém zapnutí přijímače. Doporučujeme vám také pro bezpečnost změnit výchozí PIN na jinou, bezpečnější kombinaci.
Pokud budete potřebovat další pomoc s nastavením nebo máte další dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

TESLA EliteCook K50/K70 EPCKK70SLRIPSS

TESLA EliteCook K50/K70 EPCKK70SLRIPSS

Zakoupeno v TESLA

Druhý hrnec se prostě k vaření hodí.

TESLA Smart Camera 360 TSL-BNDL-CAM360-2

Přidáno: 3. dubna 2024

Je to včas.

Přidáno: 3. dubna 2024

Zakoupeno v Electro World

• Dvě nádoby a dvě zóny na přípravu pokrmu
  • Osvětlení vnitřního prostoru
  • synchronizace času přípravy v oddělených zónách
  • Rychlá a jednoduchá příprava, zvládnou to i děti, hranolky, krokety výborné
  • Méně intuitivní ovládání
  • umístění a velikost mřížky v koši, zapadávají pod ní potraviny např. hranolky

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi duální horkovzdušné fritézy TESLA AirCook DualZone Q450 XXL.
Chápeme, že každý uživatel má své specifické požadavky a snažíme se, aby naše produkty byly co nejpřístupnější a nejsnadnější na ovládání pro všechny.
Neustále pracujeme na aktualizacích uživatelského manuálu, abychom zajistili, že ovládání našich produktů bude co nejjednodušší a nejintuitivnější. V případě jakýchkoli otázek nebo nejasností se prosím neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu.
Přestože mřížka umožňuje efektivní cirkulaci vzduchu pro rovnoměrné vaření, rozumíme, že může být problém s menšími potravinami, které pod ni zapadají. Doporučujeme použití pečícího papíru, který pomůže zabránit tomuto problému a zároveň usnadní čištění. Nezapomeňte ale pravidelně potraviny promíchávat či otáčet pro dosažení optimálních výsledků.
Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a vážíme si každé zpětné vazby, která nám pomáhá vylepšovat naše produkty a služby.
Pokud máte další dotazy, připomínky nebo návrhy, prosím, kontaktujte nás.

TESLA MediaBox XT850

• jednoduchá instalace
  • rychlá 5G wifi
  • intuitivní ovladač
  • pehledná televizní aplikace
  • z hlubokého standup režimu mi nejde probudit dálkovým ovladačem a navíc chvíli startuje

Popravdě jsem nečekal, že budu tak spokojený. Prostředí je svižné, dobře se ovládá ovladačem a to včetně televize. Původní dálku jsem mohl "zahodit". Oproti předpokladu jsem do teď nepřipojil bezdrátovou klávesnici. Díky numerickému bloku a možnosti diktovat text není potřeba. Ani mi nevadí, že chybí dedikovaná tlačítka jako stop, play, atd. Vše je intuitivní a přirozené.
Uvedení do provozu je doslova hračka. Spustí se instalační průvodce, který spáruje ovladač s televizí, naladí kanály a provede uživatele vším potřebným.
Televzní aplikace je povedená a snadno se ovládá. Naladí se vše možné, což je na jedné hromadě dost velký zmatek, ale je velmi snadné si uložit oblíbené kanály do několika seznamů. Koukám jen na pár programů, tak mi stačil jeden hlavní a jeden, kam sem si přesunul všechny ostatní potenciálně použitelné programy. Aplikace si pamatuje poslední aktivní seznam a přepínání (tlačítko další/předchozí program) probíhá v rámci tohoto seznamu, stejně tak při zobrazení seznamu kanálů jako první ukáže tento seznam. Je to pro mě jednodušší, než si pamatovat a vyťukávat čísla.
Obraz mě převapil svou kvalitou. Mám jen fullHD televizi, ale ukazuje mnohem líp, jak s původním settopboxem. Vyzkoušítm časem připojit pro zajímavost i k 4k.
Přístup k internetu je přes wifi i přes jednu stěnu do obýváku bezproblémový (5GHz), využije 100Mbps přípojku. Stejně tak čtení i zápis na síťový disk.
Pokud mám vyjmenovat nějaké nevýhody, tak je to uvedení do provozu po vypnutí. Protože přístroj přes den nepoužívám volil jsem hluboký standup s minimální spotřebou, což ale znamená, že po delší době od vypnutí mi už přítroj nejde zapnout dálkovým ovladačem (jedná se o bluetooth připojení). Zapne se TV, ale teslu musím zapnout tlačítekem na přístroji. Pokud vypnu a zapnu po kratší době, zapne se obojí najednou. Systém pak navíc chvilku startuje a jeho reakce jsou pár vteřin pomalejší. Nic tragického. Stejně jsem zvyklý vypínat televizi úplně. I tak by mě zajímalo, zda je to chyba mého kusu nebo vlastnost.

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za velmi pozitivní recenzi multimediálního přehrávače a set-top boxu TESLA MediaBox XT850. Jsme opravdu rádi, že jste s produktem spokojen a že splnil Vaše očekávání nad rámec Vašich předpokladů.
Je důležité zajistit, aby IR port na přístroji nebyl zakrytý, což by mohlo zabránit příjmu signálu z dálkového ovladače. Přestože ovládání přes Bluetooth nevyžaduje přímé míření na přístroj, pro zapnutí může být nutné IR spojení.
Pokud máte problémy se zapnutím boxu a zároveň používáte konfiguraci tlačítek pro power, hlasitost a zdroj spolu s aktivní funkcí HDMI-CEC, doporučujeme tuto konfiguraci zrušit. Ovládací prvky by měly zapínat mediabox, který následně aktivuje televizi.
Při startu z hlubokého standby režimu systém znovu načítá celý operační systém, což může trvat o něco déle. Naproti tomu lehký standby režim ukládá aktuální stav systému do paměti a umožňuje rychlejší restart.
Jsme zde pro Vás, pokud byste měl jakékoli další dotazy nebo potřeboval asistenci s jakýmkoliv aspektem používání našeho produktu. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím emailu [email protected].

TESLA MediaBox XG500

TESLA MediaBox XG500

• Kvalitní produkt.
TESLA AirCook & Steam QS550 XL

TESLA AirCook & Steam QS550 XL

Ověřený zákazník MNOHO Jelena

Zakoupeno v MNOHO

• Super !

Velká spokojenost s fritézou, velmi rychlé dodání. Všechno je úžasné! Děkuji.

TESLA SlowCook S350

TESLA SlowCook S350

Hrnec nemá kontrolní světlo

Zakoupeno v TESLA

• Super, není hlučný a vysaji s ním celý byt.

Ověřený zákazník TESLA Denny

• Skvělý vysavač
  • Mopuje a vysává v jednom kroku
  • Funguje parádně
  • Celkem tichý
  • Bohaté příslušenství
  • Vše se dá v případě potřeby dokoupit
  • Zatím nic

Zatím jsem moc spokojená, splňuje všechny mé požadavky ☺️

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

• Super
TESLA RoboStar iQ400

TESLA RoboStar iQ400

Ověřený zákazník roboticky-vysavac.cz becker

Zakoupeno v roboticky-vysavac.cz

dlouhá doba provozu jednoduché ovládání úklid proveden lépe než moje paní

TESLA AirCook Q40

TESLA AirCook Q40

Ověřený zákazník Alza.cz Mirka

Přidáno: 29. března 2024

(naposledy upraveno 29. března 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

Vyhovuje velikostí, vejde se dobře i do malé kuchyně. Oceňuji rychlou přípravu pokrmů a pohodlné ovládání. Ještě jsem nevyzkoušela víc jídel, ale zatím jsem spokojená. Výborně chutná pečivo k dopečení, na které jsem dříve musela neekonomicky rozehřívat troubu. Takže doporučuji všem, kteří chtějí šetřit energii a nepřijímat zbytečné kalorie z tuku.
Pro mne dobrá koupě.

TESLA Senior T2

TESLA Senior T2

Přidáno: 29. března 2024

Šunt - vráceno

Reakce značky TESLA

děkujeme vám za recenzi set-top boxu TESLA SENIOR T2. Je nám líto, že Vaše zkušenost s produktem nebyla uspokojivá a cítili jste potřebu produkt vrátit.
Snažíme se poskytovat produkty nejvyšší kvality a vaše spokojenost je pro nás prioritou. Vážíme si všech zpětných vazeb od našich zákazníků, jelikož nám pomáhají zlepšovat naše služby a produkty.
Pokud byste byli ochotni sdílet více detailů o tom, co konkrétně bylo s produktem špatně, rádi bychom vám nabídli další podporu a našli společně řešení. Máme širokou nabídku set-top boxů a možná bychom vám mohli pomoci najít produkt, který by lépe vyhovoval vašim potřebám.
Pokud máte jakékoli další dotazy nebo obavy, neváhejte se na nás obrátit.

TESLA GOLD+ AAA 4ks 12030423

TESLA GOLD+ AAA 4ks 12030423