Recenze TESLA

TESLA AirCook & Steam QS550 XL

TESLA AirCook & Steam QS550 XL

Ověřený zákazník TESLA Registrovaný uživatel

Zakoupeno v TESLA

• více funkcí v jednom přístroji
  • zdravé fritování a vaření

Zakoupil jsem produkt mamince a je s ním velmi spokojená. Dělá v něm úplně všechno. Lehká obsluha a navíc se v něm dá i sušit.

Ověřený zákazník Alza.cz K 213

Zakoupeno v Alza.cz

• jednoduché a spolehlivé ovládání
  • krátká životnost zroje

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi set-top boxu TESLA TE-300 a za pochvalu jeho jednoduchého a spolehlivého ovládání.
Chceme zdůraznit, že životnost zdroje může záviset na různých okolnostech, včetně způsobu používání a prostředí, ve kterém je zařízení umístěno. Pokud se Vám zdroj pokazil, je možné jej reklamovat. Naši technici situaci prověří. Navíc, pokud by byla potřeba výměna, je možné zakoupit nový zdroj na našem e-shopu.
Pro další asistenci nebo informace o reklamačním procesu nás prosím kontaktujte na [email protected].

TESLA EliteCook K70

TESLA EliteCook K70

Zakoupeno v Alza.cz

Multifunkční hrnec jsem koupila jako dárek na Vánoce,hodnotit bidui au potom

TESLA EliteCook K50/K70 EPCKK70SLRIPSS

TESLA EliteCook K50/K70 EPCKK70SLRIPSS

Zakoupeno v Alza.cz

Zboží je dárek na vánoce, hodnotit budu až potom

TESLA AirCook Q10

TESLA AirCook Q10

Zakoupeno v Alza.cz

Zboží mám jako dárek na vánoce,hodnotit budu až potom

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. listopadu 2023

(naposledy upraveno 23. listopadu 2023)

• Displej ostrý a čitelný. Hezký kulatý design.
  • venkovní čidlo jen v mobilní apce,aktuální teplota s internetu se v mobilu při mínusové teplotě zobrazuje bez číselné hodnoty,(jen prostě -)

Koupeno v Datartu,po 14dením provozu se displej hodin začal zobrazovat jen s poloviny,reklamace a výměna za nový kus.

Reakce značky TESLA

děkujeme za Vaši recenzi meteostanice TESLA Device MS360.
Mrzí nás, že jste narazili na problém s displejem. V případě takových závad je naše politika taková, že servis přístroj vymění za nový kus. Jsme rádi, že reklamace a výměna proběhla hladce.
Pokud jde o venkovní čidlo zobrazované pouze v mobilní aplikaci, tuto informaci uvádíme v popisku produktu. Design je záměrný, aby uživatelé mohli získat detailní informace a analýzu prostřednictvím mobilní aplikace.
V případě nezobrazování teploty v mínusových hodnotách na displeji nás prosím kontaktujte na [email protected] a zašlete nám fotografii displeje, abychom mohli problém lépe diagnostikovat a nabídnout řešení.

Tesla DE01CHB-1

Tesla DE01CHB-1

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

slušný výkon, 5 stupňů teploty světla a 5 stupňů výkonu - super. Vzhled fakt dobrý.

TESLA TE-323

TESLA TE-323

Ověřený zákazník OKAY.cz jifo

Zakoupeno v OKAY.cz

měl jsem již podobný výrobek

TESLA AirCook Q60 XL

TESLA AirCook Q60 XL

Ověřený zákazník TESLA Ověřený zákazník

Zakoupeno v TESLA

• dostatečné velká fritéza, málo hlučná, prostě funguje jak má

Ověřený zákazník Alza.cz Hana

Spokojenost

TESLA TE-3000

TESLA TE-3000

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Sváťa

Zakoupeno v Dálkové ovladače

Produkt nebyl stále doručen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dobrý den, Sváťo,
je nám velmi líto, že Vámi objednaný produkt TESLA TE‒3000 nebyl ještě doručen prodejcem "Dálkové ovladače" (dalkove-ovladace.cz).
Rádi bychom však zdůraznili, že hodnocení zde na platformě by mělo být zaměřeno na kvalitu a funkčnost produktu po jeho vyzkoušení. Takové hodnocení má větší hodnotu pro další potenciální zákazníky, kteří zvažují koupi tohoto produktu.
Pro řešení Vašeho problému s doručením doporučujeme kontaktovat přímo prodejce, kde Vám rádi pomohou situaci co nejrychleji vyřešit.

Tesla dekorativní nano řetěz 50LED RGB 5m + 30cm kabel 3x AA baterie

Tesla dekorativní nano řetěz 50LED RGB 5m + 30cm kabel 3x AA baterie

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 21. listopadu 2023

(naposledy upraveno 21. listopadu 2023)

• Krásně svítí
  • Má časovač
TESLA MediaBox XA300

TESLA MediaBox XA300

Ověřený zákazník Electro World Anonym

Přidáno: 21. listopadu 2023

Zakoupeno v Electro World

• Dobré instalační sschéma

K přistroji chybí návod použití - manuál!!!!

Reakce značky TESLA

děkujeme Vám za Vaši recenzi produktu TESLA MediaBox XA300 Android TV.
Uživatelský manuál je standardně součástí balení každého přístroje. Detailní popis operačního systému se může měnit v závislosti na vývoji produktu a jeho softwaru. Proto se snažíme poskytovat aktuální informace online a v digitální formě, aby byly naše instrukce vždy co nejaktuálnější.
V případě dotazů či přání nás neváhejte kontaktovat na [email protected].

TESLA DOVUPA6500

TESLA DOVUPA6500

• Trochu velká

výhoda že z jednoho adaptéru napojíte více věcí

Dobrý den Radku,
děkujeme Vám za Vaše hodnocení a jsme rádi, že jste spokojený s nákupem našeho "TESLA Device PA65 - USB-C nabíjecího adaptéru 65 W 3v1". Chápeme, že velikost adaptéru může být pro někoho nevýhodou, ale dovolte nám zdůraznit, že velikost je přizpůsobena jeho vysokému výkonu 65 W. Je navržen tak, aby poskytoval dostatečnou kapacitu pro napájení více zařízení současně, a to až 3 zařízení (1x USB-C + 2x USB-A).
Velikost adaptéru je tedy vyvážena jeho schopností nabíjet různá zařízení efektivně a rychle, což je, jak jste zmínil, velkou výhodou tohoto modelu.
Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete další podporu, neváhejte nás kontaktovat na [email protected].
Ještě jednou děkujeme za Váš nákup a zpětnou vazbu.
S přátelským pozdravem,

Zakoupeno v TESLA

Už mám produkty od TESLI ale na meteostanici jsem si musel nainstalovat novou aplikaci , která je při instalaci v angličtině (nechápu proč nefunguje ve originál aplikaci od TESLI) Dni v telefonu (v aplikaci)jsou v češtině ale v originální meteostanice která je určená pro ČR jsou dni v ANG.

Dobrý den Radku,
děkujeme Vám za Vaši recenzi a za to, že jste si pro rozšíření Vašeho domácího ekosystému vybrali náš produkt TESLA Device MS360 - chytrou meteostanici s externím senzorem. Jsme rádi, že jste s produktem celkově spokojeni a že jste již dříve využívali další produkty značky TESLA.
Aplikace pro ovládání chytré meteostanice není totožná s aplikací, která se používá pro ovládání například robotických vysavačů.
Co se týče jazyka aplikace a zobrazení dnů na displeji meteostanice, chceme potvrdit, že aplikace je k dispozici v češtině. Pokud se vám zdá, že je aplikace ve Vašem telefonu v jiném jazyce, doporučujeme zkontrolovat nastavení aplikace a případně i výchozí nastavení jazyka Vašeho telefonu. Zobrazení dnů na displeji meteostanice je v současnosti standardně v angličtině, což je způsobeno mezinárodním využitím produktu.
Pokud byste měl další dotazy nebo potřeboval asistenci s nastavením, neváhejte se na nás obrátit na adrese [email protected]. Jsme zde pro Vás.

TESLA Device MS360S externí senzor teploty TEDE00045

TESLA Device MS360S externí senzor teploty TEDE00045

Zakoupeno v TESLA

Rychlé a snadné spárování z meteostanici

TESLA RoboStar iQ400 Plus

TESLA RoboStar iQ400 Plus

Ověřený zákazník TESLA Vláďa

Zakoupeno v TESLA

• jsem spokojen s vysáním smetí do zásobníku,
  • dobrá funkce vytírání
  • vysavač je nižší než předchozí model IQ600

zajede do místa pod sedačku, pak se neumí dostat zpět, naštěstí to dělá jen na okraji

Dobrý den, Vláďo,
děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi našeho produktu TESLA RoboStar iQ400 Plus.
Každá domácnost je skutečně velmi specifická a rozmanitost nábytku a sedacích souprav může vést k podobným situacím. Zvláště v případech, kdy jsou okraje sedací soupravy snížené nebo mají atypický tvar, může se stát, že se robotický vysavač občas zasekne. V těchto situacích mohou rozhodovat doslova milimetry.
Pro optimalizaci výkonu vysavače ve Vašem prostředí doporučujeme použít magnetickou pásku, která umožňuje nastavit no-go zóny. To by mohlo pomoci zabránit tomu, aby se vysavač dostával do problematických oblastí.
Pokud budete potřebovat další asistenci nebo máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na [email protected]. Jsme zde pro Vás.

• Svítí. :-)
TESLA LED žárovka miniglobe BULB E14, 8W, teplá bílá MG140830-7